| Sonea_Edyun_1989 a întrebat:

Buna am minecraft si imi apare o eroare bad video card driver.
Ce sa fac.

2 răspunsuri:
| Edward121 a răspuns:

Downloadeaza DriverMAX si fa cont, da search for updates si updateaza placa video :X

| Radu1299 a răspuns:

Trebuie sa dai ugrade la driver de la placa video. Daca ai win.7 atunci dai pe computer click dreapta, properties, device manager, display manager si acolo iti scrie numele placii... si scrii numele ei pe google si la sfarsit pai driver.Si downloadezi aia si dupa te poti juca