| alexelu54 a întrebat:

am o intrebare: La minecraft incep un singleplayer, si dau deschiderea in LAN(pe laptop fac asta). Dupa aia cand fratele meu vrea sa se conecteze nu ii apare nimic la servere in LAN si nici daca dau conectare directa la ip-ul care mi-l da ( de forma: 0.0.0.0: xxxxx)

P.S: Am router wirreless si amandoua PC-urile sun conectate la aceeasi retea.

Imi spuneti va rog ce sa fac, ca sa ma pot juca in LAN cu fratele meu?

P.P.S: Dau FUNDA!

! MULTUMESC!

1 răspuns:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Dezactivati temporar firewall-ul