| Da3m0n a întrebat:

am un calculator din 2008 cu place de baza PCI Exprees 16x, si Rami de ddr2. As vrea sa stiu daca merita sa investesc in el, adica sa ii cumpar piese. Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Eu zic ca nu merita sa investi in el.Iesi in - deoarece nu mai gasesti placile respective si mai bine cumperi unul nou. Daca vrei sa te joci pe el trebuie neaparat sa il schimbi. Daca il folosesti pentru munca/poze/video e ok asa cum e.

| maddog95 a răspuns:

Cati gb ram ai?

| DoarSile a răspuns:

Salut mai bine iti cumperi piese noi ca sunt mai ieftine decat sa iti iei un pc nou. happy bafta