| Livaiski a întrebat:

Buna am un PC Acer cam vechi din 2008 si o sa para ciudat dar ar merge GTA V pe el? Memorie am destulă iar placa video nu e cine știe ce.Si dacă îmi puteți recomanda câteva jocuri openworld pentru PC si Android.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nope, sub nici o forma. Memorie NU ai destula. Sigur nu ai tu PC din 2008 cu 8 GB de RAM (RAM, nu spatiu pe disc!). Legat de placa video... cam orice ai avea din 2008, slabe sanse sa iti miste GTA V.