| BloodyHuman a întrebat:

azi am vrut sa intru pe metin2united si imi apare ca are virus dar pana acum nu mi-a aparut asta si nu reusesc sa il deschid!

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Reinstaleaza windows si puneti antivirus si firewall de preferabil unul decent avira avast nod 32 sunt lamurit ...Personal recomand :
Comodo Internet Security FREE e un pic mai greu de lucrat cu el pana "invata" actiunile tale ca user dupa care numai ai treaba

Dece am spus reinstalarea windowsului? Ai spus jocu e virusat... dar cate alte programe mai sunt si tu nu stii?

1 răspuns:
| BloodyHuman explică:

Nu am reinstalat windowsul s-a reparat singur acum merge.