| asdaspfjsaăogha a întrebat:

credeti ca placa video e de vina?(Am directx 11)...Asta imi zice cand incerc sa intru intr-un joc:`` An unknown DirectX error has ocurred and LeagueOfLegends cannot start.Please make sure your video card is using the latest video drivers from the manufacter.``?

2 răspunsuri:
| suiramel a răspuns:

I-ati ultimele updateuri la placa video de pe siteul producatorului.

| asdaspfjsaăogha explică (pentru suiramel):

Cand vreau sa descarc nu pot, deoarece eu am windows7 si driverele respective pot fi descarcate doar pe xp sau vista si nu vreau sa-mi schimb windowsul...