| sebisebii238 a întrebat:

vreau sa știu când intru în league of legends îmi arata o eroare și suna cam asa: an unknown DirectX error has occured and League Of Legends cannot start pelase make sure your video card îs using The lastest video drivers from The manufactura...Dau funda pentru cel care răspunde cel mai bine (detaliat) funda

1 răspuns:
| David_Raul_1992 a răspuns:

Iti recomand sa iti reinstalezi directx-ul, sau daca nu- ai, ia-l pe 11. Daca nu merge nici asta cauta sa faci un update a driverele video, depinde de ce paca ai