| CamiiElla a întrebat:

Buna! Daca ma poate ajuta cineva. Sunt jefuita mereu in Sims 3. Pot face ceva sa nu mai poata intra hotul in casa?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dar cum isi permit acei nesimtiti sa te jefuiasca?

pune un sistem de alarmawinking

sau pe sistemul Ca$$a Loco " cand hotul imi intra in casa, eu il poftesc la masa " >> https://youtu.be/hQ4Y_I4Myqs?feature=shared&t=136

| CamiiElla explică (pentru Simpatic):

Am pus sistem de alarma la usa..la unii suna, la altii nu. Este unul care vine cu un dispozitiv si imi "aspira " cate un obiect..si nu ii pot face nimic?

| Simpatic a răspuns (pentru CamiiElla):

Buna, eu am glumit mai sus
nu am jucat sims 3 desi pare foarte interesant din ce spui

| Lupică27 a răspuns:

Asteapta-l dupa usa cu tigaia.