| xRebecaaa a întrebat:

Buna!
La joc cum e asta : http://www.ro.n-mobile.net/......tabanilor/ castigi bani sau premii?!
Sau e o minciuna? :o3

Răspuns Câştigător
| Johnni3Walk3r a răspuns:

Buna! Este o mare minciuna.Nu conteaza daca faci punctaj mare ori castigul e unul valoros.La final trebuie sa dai nr de tel. si ei iti iau multi bani de pe telefon.Te sfatuiesc sa ai grija! Bafta!happy

2 răspunsuri:
| KentGG a răspuns:

Salut! E minciuna nu mai juca pierzi timpu si daca dai telefonul platesti bani. Asa a patit un prieten tot la ruleta asta. Funda te rog.

| verzatura a răspuns (pentru KentGG):

Buna! Eu zic ca pe aceste genuri de siteuri chiar poti castiga eu am castigat 2 Bilete la UEFA anul trecut si o Masina. Iar acum peste 7 zile imi vine PS3