| StefaniaM a întrebat:

Buna
Mi-am descarcat hack la Pou.Na,si cand l-am deschis,am vazut ca nu-i ultima versiune (nici macar n-are Max Potion sad).Asa ca m-am gandit sa-mi fac cont,sa dezinstalez aplicatia,s-o descarc pe cea de pe Play Store, sa ma loghez si sa am tot atati bani.Dar cand mi-am scris acolo adresa de email mi-a zis ca trebuie sa-mi updatez aplicatia.Dar cum naiba sa-mi dau update?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deyutz95 a răspuns:

Iti dau un sfat ai grija la hackuri fiindca sunt sanse sa iti virusezi tu pc-ul.ce ai downloadat tu este o versiune mai veche.versiunea noua sau nu este disponibila sau costa bani. poate fi o problema de la ei daca ai bani si nu te lasa sa o downloadezi