| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie despre ce este vorba in minecraft, ce trebuie sa faci, care este scopul, etc... am vaz pe you tube un ep si mi-a placut cum au jucat. si am zis sa ma apuc si eu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu joci minecraft? daca e m-ai putea ajuta si pe mine sa invat sa joc daca e sa ma apuc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo https://minecraft.net/ acesta este linkul de unde il downloadez?

| melennati12 a răspuns:

Ai 2 variate daca vrei joci ppe Survival mode(supravietuire) sau la modul creativ...1)la modul creativ ai toate itemele si toate chestiile nelimitate unde contruiesti ce ai in imaginatie ce vrei tubig grin, iar 2) la Survival mode(supravietuire) trebuie sa creezi tu itemele si uneltele, deci iti recomand jocul. e foarte captivant big grin si iti recomand Survival mode(supravietuire) pentru ca trebuie sa iti faci un adapost, sa te feresti de ''zombii''happy. Bafta la jochappy