| SherryXoX a întrebat:

Am descarcat minecraft SP si cand se instaleaza apare la un moment dat o eroare cu alb in care scrie "Bad Card Drivers" si la scoala colegi mi-au sus ca jocul e prea mic sa fie vreo problema cu placa video. va rog ajutati-ma ce trebuie sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Killer32 a răspuns:

Draga mea, minecraftul este facut din echipa java instaleaza programul acela si iti va merge nu este nici o problema colegii tai jaoca minecraft simpluy al tau este de 100%100 bun ex merge online
UITE JAVA SA IL INSTALEZI :http://www.java.com/en/download/chrome.jsp?locale=en
Daca ai problema ma poti anunta ca am chef sa ajut ceva =]]]
Bafta cu jocu;)

| SherryXoX explică (pentru Killer32):

Am instalat si java am facut tot ce scrie aici http://optimum-systems.blogspot.ro/......ivers.html si tot nu merge! :(

| Killer32 a răspuns (pentru SherryXoX):

Umm..pai de ce te uiti la toate siteurile care nu sunt bune de nimic! cauta si tu un site in care iti da si merge bine astea sunt minciuni
Succes!winking

7 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Este problema de la placa video.
Bafta!

| CRC98 a răspuns:

E problema de la OpenGL, Java sau Windows Update!

| FrancezuTau a răspuns:

Nu are legatura cu memoria, iti trebuie alte drivere pentru placa video.

| bogdanutz97 a răspuns:

Reinstaleazal si vezi daca iti da iar acea eroare

| ClaudiuVieru1995 a răspuns:

Ori ai nevoie de un java mai bun sau mai usor ia-ti minecraft cracked