| bLacKbaLL a întrebat:

Neata TPU... am si eu o problema. mi-am instalat minecraft si imi da o eroare ceva cu Bad video card drivers. ce pot sa fac?
am incercat sa fac un update dar nimic tot asta, am placa video nVIDIA 7300GT de 512

1 răspuns:
| Energyboy a răspuns:

Pai intra pe siteul la nVIDIA si downloadeaza un driver nou pentru placa ta vezi ca tu ai series 7, alegi modelul ca tu ai 7300 gt alegi 7300gt si dupa aia alegi sistemul de operare daca ai windows xp alegi windwos xp si ai grija sa te uiti si cati bit ai la sistemul de operare bafta.