| BiancaLog a întrebat:

Bună TPU. Am și eu o întrebare. Mi-am instalat Metin2 Divinity-Land (cred că așa e big grin ), m-am jucat și ieri, dar nu îl am pe Desktop straight face și scriu la Start, dar îmi dă doar să îl instalez din nou. Și nu știu să-l instalez, deoarece nu eu l-am downloadat. Cum îl găsesc?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PickUp a răspuns:

Buna!
Pai trebuie sa stii unde l-ai bagat...
Sau daca nu-l gasesti cautal la search/cautare Metin2 si o sa-ti dea mai multe metinuri de fapt tot ce ai cu metin si de acolo il selectezihappy
Bafta!
Funda?!

| BiancaLog explică (pentru PickUp):

Dar îmi dă doar Metin2 (Ro) straight face sad

| PickUp a răspuns (pentru BiancaLog):

Atunci nu este instalat... Sau incearca sal dezinstalezi de la control panel si baga-l din nouhappy funda