| AncutaRobert1234567890 a întrebat:

Buna,TPU Am o problema de cand mi-am bagat windows-ul
7 Starter,nu mai pot deschide nici un joc, la unele imi da eroarea
asta:@requiert une acceleration graphique materielle.@
Cine stie sa ma ajute dau FUNDA!

8 răspunsuri:
| ElGreco21600 a răspuns:

Deci, ai instalat : Divx, DirectX, Shockwave, Flash player, Klite, OpenGl? Instaleaza-ti si Fraps, ca ajuta la grafica.

| ElGreco21600 a răspuns:

Sau nu ai băgat driverele de la placa video... Una din astea 2 cel mai probabil.

| AncutaRobert1234567890 explică (pentru ElGreco21600):

Draivarele le am bagate

| AncutaRobert1234567890 explică (pentru ElGreco21600):

Imi poti spune cum instalez driverele la placa video?

| ElGreco21600 a răspuns:

Ce placa video ai? Daca îmi dai răspunsul acum probabil ca o sa iti dau link-ul mâine dimineață... Ca o sa il găsesc pana atunci

| AncutaRobert1234567890 explică (pentru ElGreco21600):

Standard vga graphics adapter adapter

| ElGreco21600 a răspuns:

Dar ai instalat si aplicatiile pe care le-am enumerat in primul comm?