| Pedobito69 a întrebat:

am o problema la calculator, de o luna cand deschid calculatorul nu se vede nimic pe monitor, l-am restartat de multe ori, dar nu s-a intamplat nimic. L-am dus la reparat si mi-a spus ca l-a reparat si merge. Cand l-am adus acasa am conectat cablurile si dupa l-am pornit dar degeaba. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Ai probat monitorul la alt pc? Poate e monitorul defect.

1 răspuns:
| GeorgianRaGe a răspuns:

Sunt sanse sa se fi ars monitorul sau cablurile de la monitor poti sa te duci cu monitorul unitatea si cablurile necesare pentru a face un test pe loc.