| andreyanu a întrebat:

Buna TPU am on nedumerire si va rog helppp cat se poate de repedebig grin.am internet wireles(retea publica) si ziua dupa 12:00 nu mai am viteza >>bunanu pot juca cs ca am lag, nu pot juca alte jocuri care cer conexiune mare la internet nimic.este vreun programel cu care se poate marii viteza la internet? raspuns bun=funda

2 răspunsuri:
| MunteanDiana26 a răspuns:

Poate au intrrat altii pe wireless-ul tau si daca vrei sa scapi de asta pune-ti parola la wirelesswinkingbatting eyelashes Funda?

| andreyanu explică (pentru MunteanDiana26):

Dyana deci nu ai inteles...am internet de la reteaua publica a orasului nu e reteaua mea personala si nu situ cum sa maresc viteza sau daca m-ar ajuta un programel ceva...multumeschappy