| Pablo89 a întrebat:

am un ACER de 1, 8 GH, Ram 4G, HDD 1tb si Placa video dedicata NVidia 800 1G, ce jocuri compatibile cu acest laptop pot juca si eu?

2 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Incearca pe www.GoG.com unde gasesti jocuri vechi dar foarte bune, ca na, Goold Old Games.

Alta alternativa pentru jocuri vechi dar foarte bune, eu chiar joc un numar mare, le gasesti in lista asta foarte bine facuta :

https://www.youtube.com/watch?v=Bo_XLomYKOw&list=PL18C536DD86B8457E

Are mai multe chestii pe channelul lui.

Un site ce te-ar putea scuti de timp sa vezi ce jocuri ti-ar merge si ce nu e :

www.canirunit.com, selectezi jocul si iti dau ei rezultatele.