| Felix_Remus_1990 a întrebat:

Buna Tpu.Am un laptop Toshiba care are un procesor Intel core i5-243M 2.40 GHz, 6 GB RAM si o placa video Nvidia Geforce GT 525M.Intrebarea este:ce jocuri pot juca pe ea?
PS:Am outlast si call of duty modern warfare 4 merg amandoua bine pe high dar nu stiu de ce dupa cateva clipe cumva da jocul in bara, adica nu inchide jocul il da in bara intelegeti.Eu outlast nu-l joc in fullscreen si vad ca problema nu mai apare.Dar daca joc in fullscreen se intampla din nou.da jocul in bara

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Felix_Remus_1990 explică (pentru RaresBossulThauCareEsteBoss):

Mersi dar imi poti zice unde pot vedea rezolutia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAi poti juca orice ai o placa video buna si un procesor foarte bun

Răspuns utilizator avertizat
| Felix_Remus_1990 explică (pentru RaresBossulThauCareEsteBoss):

Adica la panoul de control nVIDIA?

| Felix_Remus_1990 explică (pentru RaresBossulThauCareEsteBoss):

Doar inca un lucru.Imi poti zice niste jocuri faine care le pot juca pe laptop? De preferat gen shooter sau ceva fain cu fotbal in afara de fifa sau pes daca este.