| AlexPaliciuc a întrebat:

De o bucata de vreme nu mai pot sa downloadez orce metin dupa ce se termina downloadarea imi da doar o iconita cu internetul Explorer care il am si daca dau pe el imi da sa-l downloadez iar(metinu) si face al fel.Va rog din suflet ajuta-tima. Dau funda va rog...Help!

Răspuns Câştigător
| 01Joulie01 a răspuns:

Depinde ce fel de metin vrei sa instalezi, sunt servere private care cer altfel de instalare sau diverse programele, cel mai bun sfat este sa intrebi pe un forum fie ca e metin2.ro fie ca e forum de server privat, sa trimiti un mesaj unui admin sau sa-ti pui intrebarea pe o pagina publica a acelui forum
bafta ^_^

| AlexPaliciuc explică (pentru 01Joulie01):

Dar nu numai la metinuri la diferite jocuri
si nu stiu ce sa facsad

| AlexPaliciuc explică (pentru 01Joulie01):

Mi-am reformatat calculatoru na orkm mersi

| AlexPaliciuc explică (pentru 01Joulie01):

Mi-am reformatat pc-ul dar mersi

5 răspunsuri:
| 01Joulie01 a răspuns:

Alex incearca sa folosesti alt browser, gen mozilla firefox. Sau reinstaleaza-ti internet explorer, desi daca nu stii cum se face nu te baga. Cere sfatul unui cunoscut ce se pricepe. : )

| 01Joulie01 a răspuns:

Cu placere - ma bucur ca iti merge acum