| Nebun_Cris_1994 a întrebat:

Buna TPU deci sunt speriat :l.Ma jucam Minecraft si din gluma mi-am pus numele Herobrine.cand am intrat in joc am scris eu "Hei" sa ma prefac ca Herobrine este in joc.Ma-m bagat in lava sa vad cum arat si cand m-am uitat la skin arata ca Herobrine! Aveam ochi albi! Asta este cumva un fel de bug sau altceva? Ca m-am speriat cand am vazut skin-ul...

2 răspunsuri:
| ELEMENT3110 a răspuns:

Pai daca scrii ca nume Horobrine, el chiar este un skin nu ca ti s-au facut ochi sau altceva ca asta nu se poate. Doar daca pui o masca de zombi, creeper...

| Nebun_Cris_1994 explică (pentru ELEMENT3110):

Am pus ca nume si Notch si mi-a dat skinu' lu Notch.Sa incerc si Isphrael sau cum il chema