| marius6543 a întrebat:

La minecraft 1.4.7 modul de supravietuire mai exista herobrine caci eu construiam un castel si m-am dus in casa dupa materiale cand ma uitam la usa am vazut niste ochi albi si de aceia intreb.

Răspuns Câştigător
| Ghionea_Mihai_1989 a răspuns:

Herobrine e un mod, poate ti s-a parut de la ploaie! Felicitari pentru castel!

6 răspunsuri:
| Romania2014 a răspuns:

Nu. Este imposibil, deoarece tu trebuie sa ai acel mod instalat.
Si NU are cum sa se intample asa ceva...cred ca ai avut aluzii (fara suparare)
Ce ai spus tu acolo este 100% imposibil
Funda?happy

| marius6543 explică:

A da si am uitat sa spun caci ploua si era seara.

| marius6543 explică:

Mersi.
Mi-am mai luat cateva materiale din creative ca l-am facut maretongue.
Acum poate fac spawn de mobi.

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

Poti sa imi spui de unde ai descarcat jocul si de unde ai descarcat serverul

| marius6543 explică (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Joc single player si site-ul nu mai stiu dar stiu ca e de pe team extreme.

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns (pentru marius6543):

Dar cum poti descarca serverul de la team extreme