| anonim_4396 a întrebat:

Joc metin de ceva timp si nu pot iesii din cerc pentru ca sunt cativa playeri care nu ma lasa pentru ca au iteme mai bune, si m-am saturat de asta!
Vreau sa imi spuneti cum sa fac un set universal, dar vreau explicit, cu fiecare item in parte.
Pe metinul pe care sunt eu sunt si bonusuri 6/7 asa ca vreau sa le includeti si pe acelea.
Dau funda celui care imi spune cel mai explicit cum sa fac setul universal!

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Setul universal e praf, daca vrei iti dau set pentru fiecare rasa in aprte.

| LeKIll a răspuns:

Cauta pe google sunt cu gramada.

| anonim_4396 explică (pentru LeKIll):

PAi da, dar vreau sa imi zica cineva explicit cum sa fac setul