| alin2000adi a întrebat:

Mi-am descarcat assasin's creed revelations si merge cu incetinitorul un pic si am cerinte mult mai mari decat trebuie la acest joc. Am 3, 3 Ghz Intel Core i5, Placa video de 2 GB dedicata si 8GB RAM. De ce imi merge cu incetinitorul? Ca m-am uitat pe youtube si am vazut cum se misca mai repede si mai bine.

Răspuns Câştigător
| CrappinMorth a răspuns:

Pai jocul nu e foarte bine optimizat pentru PC...crede-ma..am un sistem bunicel si assassin's creed revelations cumparat si se misca destul de greu in unele locuri..stay relax e de la el, sistemul nu are nimic

| alin2000adi explică (pentru CrappinMorth):

Mersi mult mam cam speriat un pic ca de exemplu am si nitronic rush si si el imi merge cam greu un picwinking Mersi din nou happy.

1 răspuns: