| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa imi spuneti un metin care sa se incadreze in urmatoarele categorii:
-Sa fie PvM
-Sa aiba rate mari
-La magazin sa fie frizuri, armuri +9 pe care le pot evolua (armurile nu frizurile laughing) )
-Sa aiba playeri (As vrea multi playeri pentru ca un metin fara playeri e...nasol)
(Cea mai importanta regula dupa mine)-Sa nu aiba iteme MODATE!
Sper sa ma puteti ajuta...

Răspuns Câştigător
| AlexandruFanea a răspuns:

Uite asta s-ar potrivi dar este in faza de populare si sunt in jur de 30 de playeri pe el http://metin2th.fzn.ro/index.php uite si o prezentare facuta de mine
https://www.youtube.com/watch?v=POHy_DCEuuU
Sper ca te-am putut ajuta daca te gandesti sa te apuci de el te rog contacteaza-ma;) bafta

| anonim_4396 explică (pentru AlexandruFanea):

Da, ma gandesc sa ma apuc, nu m-am apucat inca dar ma voi apuca. Am o intrebare despre el :
Are costume la magazin?
Sper sa imi raspunzi.winking

8 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Intrebare pusa la categoria gresita laughing Si serverul ce ti l-a dat ala nici nu are domeniu, nu o sa tina mai mult de o luna laughing

| anonim_4396 explică (pentru lBroken69):

1.Ce te intereseaza pe tine la ce categorie am pus intrebarea? Dar daca vrei sa stii, am pus intrebarea la categoria asta pentru ca pana la urma tot vorba de adolescenti e, nu? Si chiar daca Jocuri PC/Online era mai potrivit aici sunt mai multi oameni care imi pot raspunde, acolo sunt mai putini.
2. Spre deosebire de tine, care ai venit aici sa critici, '' ala " macar mi-a spus un metin destul de OK pe care l-am incercat si e bun!
Decat sa vii aici sa ma critici pe mine (ca sa ai tu multe raspunsuri care oricum nu-s utile) incearca sa raspunzi si tu cu ceva util, nu sa comentezi ce scriu eu sau cine imi raspunde mie la intrebari! Nu cred ca am venit eu la vreo intrebare care ai pus-o tu sa iti zic ca acea categorie e gresita si ca "ala" care ti-a raspuns la ea nu a spus ce trebuie!
Vezi-ti de treaba si raspunde cu ceva util!

| lBroken69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci de ce mai exista categorii? Ca sa punem care cum vrea de capul lui intrebarile? Eu nu am zis ca nu e bun, ti-am spus ca nu tine mai mult de o luna, nici nu are domeniu..crede-ma,joc de 5 ani metin,am jucat zeci de servere,si fara domeniu,nu rezista nici unul happy Eu doar te-am avertizat,ca o a iti pierzi timpul, nu am spus ca e serverul de cacao, sau alte lucruri de genu.
Si e treaba mea ce raspund, si la cine, am tot dreptul happy

Pace :*

| lBroken69 a răspuns (pentru anonim_4396):

E vorba de jocuri, nu e adolescenti, nu cred ca jocurile online, fac parte din viata unui adolescent de rand(normal) si tot ai ajuns cu intrebarea la Jocuri PC, dupa care te-ai mai si obosit sa imi scrii asta.

| anonim_4396 explică (pentru lBroken69):

Am pus intrebarea la ce categorie am vrut, categoria asta e cea mai cautata, dar asta nu inseamna ca toti trebuie sa se ia de mine pentru asta, sunt oameni care pun o intrebare despre jocuri la categoria Sanatate si nu li se mai scot ochii, am pus o intrebare si trebuia sa mi se raspunda la ea, nu sa mi se faca observatie.
Atat am de spus

| lBroken69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu ai drepturi mai mari ca noi>? Tu ai voie sa postezi unde vrei sau ce? Cum ar fi daca ne-am apuca toti de nebuni, si am posta unde vrem?

| anonim_4396 explică (pentru lBroken69):

Am zis eu ca-s mai sus ca toti?
Eu nu am zis asa ceva!
Si pana la urma jocurile fac parte din viata unui adolescent, tu ai zis ca te joci metin2 de 5 ani, tu nu esti adolescent? Deci nu vad ca am facut o crima postand intrebarea la categoria asta, daca stii raspunsul unei intrebari nu trebuie sa te intereseze categoria...
Dar...Conversatia asta nu duce nicaieri, daca am sta sa ne certam, ne-am certa asa pana maine, mi-am zis punctul de vedere, si am zis ce m-a deranjat.
Deci mai bine incheiem conversatia, nu am pus intrebarea asta sa ma cert, am pus-o sa primesc raspunsuri!