| Stefan_Cristi_1997 a întrebat:

Buna tuturor.

De ceva timp FIFA 07 imi merge foarte greu...

Atunci cand dau dublu click pe fifa 07. exe sta gen 20 sec. sa intre in elsad apoi cand dau enter sta tot 20 sec sa inter in menusad si tot asa cand fac schimbarile in echipa...

Va rog foarte mult ajutati-ma

P.S. l-am dezinstalat de 2 oricrying((

Răspuns Câştigător
| Vidacu69 a răspuns:

Pai,cauta altu dupa alt site. Daca nu merge nici asa mai umbla prin setari. Daca nici asa nu merge reinstaleaza windows-u sau driverele.

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Iti recomand sa iti scanezi pc-ul cu un antivirus bun (recomand AVG) pe care il poti lua de aici: http://download.cnet.com/......20142.html pop. Cand dai sa iti scanezi pc-ul ai o optiune joc cu mai multe trepte de viteza si dai pe Basic. Astept raspuns cu rezxultatul sau FUNDA!