| oOoUuU a întrebat:

Vreau sa imi cumpar steam cs 1.6 dar dupa ce il cumpar doar cs-ul nu trebuie sa mai cumpar ceva cont pentru el sau altceva asa-i?

Răspuns Câştigător
| Flammachiu a răspuns:

Salut
Nope faci cont pe steam care e free(dar tine minte parola etc) si cumperi si il ai mereu pe cont. Daca il cumperi in varianta "fizica" bagi codu care e pe CD (desi nu prea mai se vinde asa )pe steam si il activezi pe contul respectiv nu trebuie sa faci alt cont decat ala de steam pe care raman mereu jocurile tale.

A si nu juca cu coduri pe steam cei de la Valve sunt seriosi si iti blocheaza contul

| oOoUuU explică (pentru Flammachiu):

Mersi boss mersi.

1 răspuns: