| DarkAngell a întrebat:

Vreau si eu un metin2 care sa aiba level 250 sa fie multe evolutii sa cada itm multe pe jos... nu stiu sa va explic(de fiecare data cand bati pe cineva sa iti dea cadouri, daca se poate) si sa se faca bani foarte repede va rog eu am mai jucat pe un metin dar nu mai stiu cum se numeste rupeam tot dau Funda + vot inteligent
FUNDA! +VOT

Răspuns Câştigător
| Boss_Ratzoiu_2000 a răspuns:

Incearca Metin 2 GTH.Acum sunt off serverele, dar o sa le reporneasca(sper).Lvl maxim e 250, cad itm pe jos, sunt multe evolutii, la care trebuie pamflete care pica in v4.

106 răspunsuri:
| xF1n3Ti a răspuns (pentru April27):

Exista este metin2hammer te chiar 254 si te duci si te faci 255

| Boss_Ratzoiu_2000 a răspuns (pentru Digital112):

Acum am facut cont, si se downloadeaza, sper sa fie tare.MS PT METIN

| Cronic a răspuns:

Metin2 tdl happy

| DinuNicu1 a răspuns:

Metin2 client gm mode te da la lv 250 de la inceput si sunt multe chesti noi in el. apropo de la inceput o sa ai inventaru plin de chesti misto. bafta! si... priesc funda? happy

| DinuNicu1 a răspuns (pentru F4T4L):

Cine vrea sa verifice daca un metin e tare cauta videori cu el pe net, oricum ai dreptate e un joc tare

| cretuclaudiu a răspuns (pentru April27):

Exista lv 250 si 255 exista invata metin ma!

| cretuclaudiu a răspuns:

Metin2yoneis-http://metinyoneis.com/index.php?git=descargas
Metin2energy-http://energymetin2.com/
Metiin2united-http://metin2united.com/
Si astea a fost toate metinurile bft la crescut sa fi pe top. Funda?

| cosmin_8534 a răspuns:

Metin2 Gth | lv max 250 | Itm cad din pietre metin din mapa speciala | evolutii simple | pamflete si items up cad usor | serverul e mereu ON ( doar cand se schimba ceva e vreo 30 de min OFF ), eu joc de 1 an si am LV 108, am stat mai mult sa fac iteme, cresti repede pana la lv 100 dupa un pic mai greu pana la vreo 155 si dupa depind de iteme ca nu ai nev de lv mai mare | Ratele sunt aprox 1000 | site : www.metin2gth.sytes.net | te astept | my name : McGons

| spulberrazvan123 a răspuns:

Incearca metin2 hammer este tare ai lv 254 dar de tuci la femeia de lnga general si faci lv 250 la special npc

| spulberrazvan123 a răspuns:

Incearca-l pe hammer

| AlexandruShark a răspuns (pentru April27):

I-a scrie tu pe net Metin3D sau Metin2 Steel sa vezi ca exista... Numai vorbi aiurea daca nu sti!

| Pasare_Sanda_1981 a răspuns:

Ce trebuie sa aiba arma sa fie buna la metin 2 europea?

| lordfire1998 a răspuns:

Incearaca metin 2 apollo are lvl max 250 sau 255 cad itm otravite prin v4 si se evolueaza pina la areme de 250 funda plzz

| Warzone222 a răspuns:

Ancearca Mt2 Regal Funda?

| georgema a răspuns:

Ma cel mai tare mt este Metin2Tenerife te da direct lv 250 15kkk armuri tot 250 cand faci 300 de dueluri si le castigi iti da un premiu smecher cel mai tare metin, Metin2Tenerife ti-l ofer!@!@!

| NeyyMar11 a răspuns:

Http://pvp-metin2.ro/ iti da 1kkk de la inceput armuri si sunt foarte multi Game Master (GM) bafta la jucat

http://pvp-metin2.ro/

| Stanislav_Read_1995 a răspuns:

Www.oldstyle.mt2.ro lvl maxim 250, evolutii de te plictisesti la tot, si cu beta implementate, peturi toate costume toate

| SoRiNcck a răspuns:

Http://metin2steel.ro/pvp/ asta da metin si crede-ma ca joc de foarte mult timp

| aciobanitei a răspuns:

Incearca Metin 2 apollo

| 99Andy99 a răspuns (pentru April27):

Exista chiar multe laughing)

| Ionut1Ghn a răspuns (pentru April27):

Cum sa nu ahaha exista si iteme plus 29 si 50 deci.

| reycelmai a răspuns (pentru April27):

ESISTA FOARTE MULTE SERVERE PRIVATE CU LEVEL 250 SI 255, SI SUNT UNELE CARE ITI DA INSTANT LEVEL 255! SI MULTE ALTE CHESTII! INTRI AICI:

https://www.google.ro/......https?/url

| Dinica_Alexandra_1998 a răspuns:

Joaca-te pe metin2osiris e lvl max 250 si iteme grozave

| Maxim_Alin_1981 a răspuns:

Ia-ti metin2 hammer

| SuntBossDeBoss a răspuns:

Metin2United sau Metin2Sony

| Andaw a răspuns (pentru April27):

Ba da exista straight face

| Edmond_Neamtu_1996 a răspuns:

Salut uitati un metin nouu
www.metin2cluj.fzn.ro
lv max 105 veti primi lv si bani de la NPC -e clasic cu multe itm etc:> va asteptam

| Vaman_Vladut_1999 a răspuns:

Metin3D estelv 250 si e fain sau metin2 exodus metin2 NR metin2Star metin2 osiris.ro metin2 energy metin2 yang metin2 galaxi sunt mai multe metinuri.......bafta la metinuri

| Vaman_Vladut_1999 a răspuns:

Cauta metin2 star, metin2 NR, metin2 osiris.ro,metin2 energy, metin2 galaxy, metin2 yang, metin2 gx, metin2 night furi....bafta la metine