| DarkAngell a întrebat:

Vreau si eu un metin2 care sa aiba level 250 sa fie multe evolutii sa cada itm multe pe jos... nu stiu sa va explic(de fiecare data cand bati pe cineva sa iti dea cadouri, daca se poate) si sa se faca bani foarte repede va rog eu am mai jucat pe un metin dar nu mai stiu cum se numeste rupeam tot dau Funda + vot inteligent
FUNDA! +VOT

Răspuns Câştigător
| Boss_Ratzoiu_2000 a răspuns:

Incearca Metin 2 GTH.Acum sunt off serverele, dar o sa le reporneasca(sper).Lvl maxim e 250, cad itm pe jos, sunt multe evolutii, la care trebuie pamflete care pica in v4.

106 răspunsuri:
| 99Andy99 a răspuns (pentru reycelmai):

Asta-i hammer, altul cu lv instant 255?

| cristian144 a răspuns:

La hammermt2 server 1 easter prima data ai lv 254 si ai 999.999.999 yang

| supremeKILLoriginal a răspuns:

Incerca mt2 dark ratele sunt de 50000%
all! deci man bati un caine faci doua lvl-uri jumate

| Sahasd a răspuns (pentru April27):

Ba exista

| petrica25 a răspuns:

ITI RECOMAND METIN2 FINAL LEVEL MAXIM 250:http://metin2final.mt2.ro/index.php?s=home

| WantedBoy23 a răspuns:

Metin2 dar, Metin2 Osiris, Metin2 star.
Sper ca am Ajutat big grin

| Gabriel_Alexandru_1996_OwtD a răspuns:

Poti sa joci metin 2 tim eu joc metin 2 united aici incepi de la lvl 30 si ai arme armuri bratari... +9 direct dar nu cade nimic inn schimb, la metin 2 tim acolo incepi de la lvl 1 diferite chesti eu iti recomand metin 2 tim cad la bani. FUNDA?

| Gabriel_Alexandru_1996_OwtD a răspuns (pentru April27):

Esti diliu metin 2 tim lvl maxim 300

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru April27):

Exista rolling on the floor si multe un ex iron

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru MakeTheCry):

Exista de 250 multe

| puf123 a răspuns:

Metin2rai.eu servar 2014 foarte frumos

| WantedBoy23 a răspuns (pentru Boss_Ratzoiu_2000):

Praf Cica Boss Esti un papa lapte ma Ala Gth e Virusat am cel mai bun antivirus

| bogleaiulian a răspuns:

Metin2Omega este un server cu ratele 1000% itm noi evoluti noi staff de treaba, player on in fiecare zi, evente saptamanale.Va asteptam:X:X:X Site: www.metin2omega.ro

| EzeQuielz a răspuns:

Nu e gamesiasi?

| georgeak1 a răspuns (pentru MakeTheCry):

Exista si lvl 250

| Radu_Bogdan_1977 a răspuns (pentru POoteras_AnTonio_1997):

Man metin2 hammer ie gm mod