| NorKaAdytzu a întrebat:

Care este cel mai bun metin2 va rog justificati raspunsul! DAU FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| DeGea1 a răspuns:

Parearea mea tio zic! metin2 valmondial pentru ca faci bani foarte repede si ca ai king in magazin si arme super misto! sau daca vr ceva mai simplu metin2 gx eu il joc sunt srv1

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Man, zi intai cum ar fi pentru tine cel mai bun metin. Unii vor un metin unde sa faci lv repede, sa ai toate itemele in magazine la preturi mici etc, altii vor sa simta ca joaca, sa aiba doar cateva arme in magazin, lv sa faca greu etc. Tu cum ai vrea sa fie metinul?

Răspuns utilizator avertizat
| DeGea1 a răspuns:

Scrie la site-uri valmondial.fr/aragorn

Răspuns utilizator avertizat
| Spiritty a răspuns:

Bine spus William. Pentru un joc cum am zis alex ..este metin2united.iar pentru un joc mai greu dar si bun iti recomand metin2tim si empire! sper ca am ajutat. funda?big grin