| bosuletul a întrebat:

Care imi da si mie un server de metin2, sa fie populat, sa cresti repede,, sa stai sa muncesti pentru itemele tale, lasati si site de la server.multumesc xd

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Http://www.apollomt2.ro/

Faci bani repede, exp fast, arme 65-70 si otele +9 judy poti face si king 3 rate 1000% server ROman pana la lvl 50 la orci faci cam 3x 800k-1kk pe mob drop de yang 10x 1000% perlele sunt la shop pentru armuri nu trebuie nimic de la +0-9 armele doar necesita perle.

| Ghefoo a răspuns:

Www.metin2gx.ro sv1 rosii si te ajut :) ma numesc SeaFire

| Ghefoo a răspuns:

| mihaelaalol a răspuns:

Pai http://www.metin2fun.ro/! cresti super repede!

| bosuletul explică:

Ghefoo ce lvl ai pe gx?