| GolopențaAdrian a întrebat:

Care sunt jocurile video ale copilariei voastre?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Mario
Bomberman
NFS Carbon
Far Cry
Vecinul 1
Gta Vice City/3/San Andreas/Romania
Si cele care le jucam pe consola aia veche, nu mai stiu cum se numeste.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prima data cand m-a dus sora mea la un internet cafe si nu mai pusesem mana pe vreun calculator. Am jucat atunci Hercules si Jazz Jackrabbit.

| OldSoul a răspuns:

Pe vremea cand 256mb ram era maximul pe care-l gaseai in Romaniahappy
1.Neighbours from hell
2. Wacky Races
3.Revolt
4.Sled storm (Dar cred ca avea alt nume pe atunci)
5. Tarzan
6.Mario forever.
Si probabil mai erau cateva care nu le mai retin exact numele.

| Deaad a răspuns:

Star Wars Jedi Academy, Star Wars Jedi Outcast, Star Wars Battlefront 1, The Elder scrolls iv:Oblivion, Nfs Underground.

| alexboss2020 a răspuns:

Fifa 17, Quantum Break,gta v,assassins creed unity, batman arkham knight, COD AW, black ops 3, etc

| Divy a răspuns:

Mario, Atomic Bomberman, Starcraft 2, Crazy Taxy, Gta 3

| AlexDFY a răspuns:

Age of mythology

| GolopențaAdrian explică (pentru AlexDFY):

De unde sa il iau si eu?