| pisicutapisi a întrebat:

Caut niste conturi macar 2 de la transfromice sa aiba mai mult de 200 de branze si pe care nul mai folositi.am nevoie va rog

2 răspunsuri:
| LATO666 a răspuns:

Am eu un text document cu 10 conturi si un cod pentru transformice.Amandoua sunt facute de mine dar nu le pot da gratis. Daca vrei cont gratis iti recomand sa iti faci unul nou sa te joci zi de zi si sa iti faci branze. Daca vrei cele 10 conturi si codul trimite'mi prin mesaj id ul tau.Te avertizez ca nu sunt gratis.Bafta!

| pisicutapisi explică (pentru LATO666):

Pai tu ce vrei la schimbul macar unui cont ca nu-mi trebuie toate