| Birsan_Ana-Maria_1966 a întrebat:

Joc transformice si vreau sa va intreb:
1) Exista vreun hack pentru branze,adica sa nu instalez nimic, dar sa imi dea branze?
2)Cum fac fraises fara sa trimit sms sau fara roomurile acelea, pentru ca acelea nu mai functioneaza?
3)Stiti mape de party?
4)As dori niste conturi pro de transformice, dar care nu sunt pe net(daca stiti va rog sa m- le dati pe privat) Dau funda daca imi raspundeti la macar 2 intrebari!

Răspuns Câştigător
| Mistiss a răspuns:

1)Exista hack pentru bbranze, doar ca trebuie sa instalezi. Daca instalezi iti da virus.
2) Nu se poate. Trebuie doar sa platesti.
3) @1958106
4) Daca ti-as da conturi sunt de pe net.

| Birsan_Ana-Maria_1966 explică (pentru Mistiss):

Ms pentru mapa si nu conteaza daca sunt conturi de pe net

3 răspunsuri:
| Birsan_Ana-Maria_1966 explică (pentru Lut_Kanni_1996):

Dar la prima intrebare e un filmulet despre Micegirl, nu da pe transformice si la a doua intrebare e la fel!