| g0odJoOb a întrebat:

Caut si eu un metin pvp clasic[player vs player]care sa indeplineasca conditiile:
-sa fie hostat 24/24
-arme si armuri la npc[battle,otele]
-evoluari [sirius, posedata sau safir]
-bonusuri ca pe oficial
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| DzEk0 a răspuns:

Uite aici:
CabalMt2 PVP Classic beta.
http://metin.vgamers.ro/index.php

| robert80012466 a răspuns:

Iti dau eu unu 4metin2 evolutii ca pe oficial marfa Site:sv.4metin2.ro/ bafta

| Energy33 a răspuns:

Eu iti dau 2 metin-uri, nu sunt chiar cu bonusuri ca pe oficial dar sunt 24/24 : HammerMT2/metin2pvp

| g0odJoOb explică (pentru Energy33):

Energy33 daca nu ai un raspuns corect nu primesti funda! De cand Hammer este clasic? sau de cand metin2 pvp e clasic! Tu nu stii ce este un metin clasic? Bun iti explic eu fara multe informatii[este metinul cu arme battle si toate cele doar care evolueaza in sirius]boule :pup: