| efervescent_9165 a întrebat:

Caut un program de citit arhiva de messenger stiind parola contului dar as vrea sa stiu conversatiile care sunt vorbite de pe alte computere...am vazut undeva un astfel de program insa nu stiu cum se numeste...ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| DعeutZa a răspuns:

Buna:*
poti folosi programul Andranalizer YM, Yahoo messenger archive decoder sau instalezi messenger 11 pentru ca incarca arhiva pe serverele yahoo si le poti citi de pe orice calculatorhappy