| TheAND a întrebat:

Care ma poate ajuta am o arhiva de winrar cu o parola lunga si grea as vrea sa intru da am uitat parola si tot am cautat programe care sa o sparga dar merg pana in 5 litere dar parola e lunga tare caut un program care sa imi extracteze direct fara sami ceara parola sau un program care sa sterga parola nu un program care sami afle parola va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| iKronstadt a răspuns:

Nu exista astfel de programe pe piata.
Iar pentru aflarea parolei, mai ales ca ai introdus o gramada de caractere, va fi aproape imposibil de aflat, cu programele existente. Va dura o vesnicie, din pacate.
Citeste si aici!
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t169052.html

| TheAND explică (pentru iKronstadt):

Pai am auzit ca exista un program care ii dai open with la arhiva e exact ca winrar-ul dar nu-ti cere parola sau nu poti sai pui parola dar nu stiu cum se cheama

| TheAND explică (pentru iKronstadt):

Am auzit ca exista un program il deschizi prin open with la arhiva si poti extracta fara sa-ti ceara parola programu ala nu-ti cere parola sau sa poti sai pui parla e extrem de bun dar nu stiu cum se cheama

| iKronstadt a răspuns:

Daca ai o parola formata din MAXIM 7 caractere alfanumerice, si fara caracterele speciale, poti folosi programul asta
http://www.lostpassword.com/rar.htm
Iti trebuie o rabdare extraordinara. Abia in 2-3 luni poti avea rezultatul dorit. Din pacate.
P.P. Daca nu ai arhivat ceva personal (poze, poezii, carti, muzica), poate ca pot sa-ti fac eu rost de ceea ce ai pierdut.