| Stefazard a întrebat:

Caut un specialist (persoana care se pricepe in tehnologie) sa ma ajute si pe mine sa iau o decizie.Problema sta in felul urmator:eu doresc sa imi cumpar o consola de jocuri ps4 si vreau pe cineva cu multe cunostinte in domeniu pe cineva care se pricepe sa imi dea sfaturi utile si sa ma ajute sa rezolv aceasta problema.Sincer sa fiu sunt destul de indecis in ceea ce priveste alegerea unei console deoarece este prima data si doresc daca se poate o persoana serioasa sa ma ajute.
Dau funda si multumiri sincere persoanei respective.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa iti iei o consola PS4, pana aici totul e ok, nu vad ce parere de la vreun specialist ai avea nevoie sa alegi o consola PS4.

Daca iti permite bugetul sa iti cumperi jocurile mergi pe PS4.

Cand alegi consola cauta cu spatiu de stocare mare.

| Stefazard explică (pentru Intruder19):

Am gasit cu spatiu de stocare mare dar spre exemplu sunt console care sunt mai scumpe decat altele care au acelasi continut si aceleasi informatii cu privire la procesor memorie etc. Uita-te la acestea 4 au aceleasi lucruri dar pretul difera, ma gandesc la varianta urmatoare: fiecare dintre ele sunt fabricate de un alt producator si acela pune pretul diferit fata de celelalte.
http://www.emag.ro/compare/1138/subcategory

| Stefazard explică (pentru Intruder19):

Imi pare rau pentru site dar vad ca nu pot sa trimit sa trimit o poza
sad

| Intruder19 a răspuns (pentru Stefazard):

Hardware-ul este acelasi, la unele ai hard-ul mai mare, la altele primesti un joc cadou si de aici diferenta de pret.

| Stefazard explică (pentru Intruder19):

Iti multumesc sincer pentru faptul ca m-ai ajutat si pentru ca m-ai lamurit cum sta treaba cu toate mentionate mai sus