| mihai2092 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de metin2, ce caracter credeti ca ar trebui sa imi fac? Saman, ninja, razboinic sau sura?

Răspuns Câştigător
| S1n a răspuns:

Depinde si de ce fel de metin vrei sa joci
De ex daca joci pe normal(ro, uk, etc)cel mai bun ar fi war
Daca vrei sa joci p un privat ti-as recomanda ninja lama sau daca este server la care poti schimba caracteru sura sau ninja(depinde de ce iti place)

9 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Alegeti-l pe ce-l care-ti place, pentru ca poate altora le place cum arata sau ce costumatie au Cutare si Cutare si cand o sa incepi poate la un momentdat nu o sa-ti mai place, si ar fi pacat sa lasi acel cont in voia sortii. :] Si stiu ca nu ti-am fost de ajutor.

| ixionJR a răspuns:

Sura, crede-ma am cont de warior lv 52 si nu e tocmai f usor, fate sura e cel mai puternic caracterwinking

| Amalia_9679 a răspuns:

Sa nu te apucitongue

| NoNameW a răspuns (pentru Amalia_9679):

Sunt de acord cu tinehappy, eu am avut noroc ca m-am lasat din cauza ca candva mi-a fura niste iteme, eram chiar obsedat de jocul acela si parca inca ma tenteaza inca sa il joc dar timpul nu-mi permite

| shhhs a răspuns:

Salut,
Citeste acest ghid:
http://orademetin.blogspot.ro/......etin2.html
Bafta!

| NoNameW a răspuns:

Razboinichappy mental best cand cand aveam lvl 45 bateam de lvl 55max depinde si de itemehappy, daca te pasioneaza ninja iti spun de pe acum ca este varza pana la lvl 65-70... dupa 70 este super bun... iar sura este facut pentru duelehappy

| DivaAnkutzz a răspuns:

Pei RAZBOINIC e cel mai bun caracter si cel mai chipesbig grin sper ca ti-am fost de ajutor

| lovedark a răspuns:

Tias recomanda ninja.el are avanatj cu arcul se creste repede findca omoara multi de o data. mult noroc!

| Alex_8333 a răspuns:

Ninja este cel mai potrivit!