| ionel6231 a întrebat:

Ce jocuri îmi recomandați? Știu că nu e puternic, dar altul n-am.

Processor Intel(R) Celeron(R) CPU B830 @ 1. 80GHz

Video Card Intel(R) HD Graphics

RAM 2.0 GB

Operating System Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit

Răspuns Câştigător
| WestsideMTFK a răspuns:

Counter-Strike Nexon Zombies
Legendary
Portal
Call of Juarez Bound in Blood
Chrome
Duke Nukem 3D
Serious Sam
Bafta

3 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

CS 1.6
Half Life
Serious Sam 2

| Fly2Sky a răspuns:

Poti incerca Mafia(1 si 2)
Nfs undercover
Call of duty
Pes 2012
Euro Truck
Sper ca ti-am fost de folos happy

| ionut6709 a răspuns:

-gta vice city
-gta san andreas
-counter strike 1.6, 1.8, source,
-minecraft
PENTRU MINECRAFT UITE LINK DE DOWNLOAD:http://www.mediafire.com/download/0tqqs4a0jy4b85m/Minecraft+1.7.2.exe

PENTRU GTA SAN ANDREAS:http://www.mediafire.com/download/ddrje46rcrad97t/GTA+-+San+Andreas.rar
CRED CA STI CUM SE DOWNLOADEAZA SI SE INSTALEAZA CU WINRAR. FUNDA?