| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme m-am cam plictisit, am nevoie de ceva jocuri noi. Vreau orice tip de jocuri in afara de : Counter - Strike, GTA (toate seriile), SAMP, Metin2, 4Story, LoL, NFS (U2 / Carbon / ), Stronghold Crusader, Age Of Empires (1/2/3 + DLC-uri ).

Cerintele mele de system :

Processor Intel(R) Celeron(R) CPU B830 @ 1. 80GHz

Video Card Intel(R) HD Graphics
-Dedicated Memory 64 MB
-Total Memory 1.7 GB

RAM 4.0 GB

Operating System Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit

Nu conteaza ce gen e, ma joc orice. happy
Multumesc, dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut. Se numesc specificatii nu cerinte. Asa: Portal, Portal 2, Terraria, Hotline Miami, Unturned, roller Coaster Tycoon 3. Trebuie sa le incerci.

| PauL64xD a răspuns (pentru YoChriss):

Cerinte / specificatii, pentru mine e tot una big grin, Porta / Portal 2 / Unturned le-am jucat deja. Multumesc pentru celelalte jocuri.

| Nicole_Denisa_1999 a răspuns:

Agar.io,slither.io,Mitos.is,gta san Andreeas sau ori ce gta, normus, Angry Birds, dar iti recomand sa iti faci cont pe steam caci gasesti orce joc vrei

| PauL64xD a răspuns (pentru Nicole_Denisa_1999):

Nu vreau jocuri in browser. Am cont de steam am jucat tot ce e mai interesant de acolo.