| ELEMENT3110 a întrebat:

Ce pot face ca sa mearga pe minecraft o mapa de adventure? Dupa ce downloadez ce fac?

Răspuns Câştigător
| kristi1 a răspuns:

1.Descarca mapa
2.intra in Minecraft
3.creeaza o lume in minecraft
4.iesi din minecraft
5.intra in ''START''-->''Run''-->si scrii %appdata% --> cauti. minecraft --> intri in ''save''-->Cauti lumea pe care ai creato -->intri acolo si stergi tot ce se afla acolo

Apoi deschizi --> mapa

| ELEMENT3110 explică (pentru kristi1):

Cum adica intri in start?

| kristi1 a răspuns (pentru ELEMENT3110):

In coltul ecranului in stinga jos

3 răspunsuri:
| BalkkDJ2013 a răspuns:

Daca nu sti urmeaza pasi de pe acest video care til voi da eu:

Video:http://www.youtube.com/watch?v=dmHYPV2QeUU

Versiunea Minecraft-ului e cam veche dar e e ajutor, oare cum...Dar sper ca te-am ajutat!