| Fl4sh3rON a întrebat:

Ce servere de romani la minecraft stiti?

201 răspunsuri:
| MaRyMaRy13 a răspuns:

Uite un server tare! Serverul este total survival 20 sloturi owner MaRy adica Eu!
Ip: 188.173.249.9

| DJSixFreeRko a răspuns:

Am si eu un server azi l-am deschis
nu e cu cont premium e distractie happy
ip server : mc.4cstrike.ro

| cretuiustin a răspuns:

Am eu servar de minecraft cine mai doreste.Ma poate contacta pe mess id cretu_iustin14@yahoo.com

| Alex1996Ro a răspuns:

Intrati ma pe sv asta e non pvp e sv survival no lag ca a lu sorina laughing eventuri se face cate un event pe zi aproape ip serverului este mc-romania.zapto.org nu a lu sorina sau cum eu fi numele lu ultima laughing mc-romania.zapto.org va astept big grinbig grinbig grin are detoate shopuri hotel big grin

| K3entHD a răspuns:

Am eu este pe hamachi incearca name hamachi: 1) srv1! (fara pass)
2) srv2! (fara pass)
3) srv3! (fara pass)
4) srv4! (fara pass)
5) srv5 (fara pass)
sunt mai multe deoarece la hamachi nu mai pot fi doar 5 playeri intr-un server si in caz ca celelalte sunt pline bagi urmatorulwinking
apoi ip de la server este : 5. 100. 118. 153
ATENTIE! merge doar daca ai serverele de mai sus adaugate la hamachi (nu toate doar 1 care nu este plin)

| araulo22 a răspuns:

E de hamachi super tare
id : mc.exorcist.net; mc.exorcist.net 2;
mc.exorcist.net 3 pass:123 5.4.224.172

| PussInBoots2000 a răspuns:

Server Minecraft 188.173.251.218 e de creative.

| ColDur a răspuns:

O lista de servere de minecraft gasiti aici: http://topg.org/Minecraft

Poate se inscriu si ceva servere romanesti ca se da free premium.

| ipodguy a răspuns:

Craftersland.zapto.org
cel mai tare server din cate stiu ca sunt pe el, sa nu te miri, extra mirate!

| emckill a răspuns:

p4f.mcro.eu:20444

| VoicAndrei a răspuns:

Serverul meu de Minecraft romanesc: 25.91.30.3:25565 Adresa de la Hamachi este ID: Andrei Minecraft Server; Andrei Minecraft Server 1; Andrei Minecraft Server 2

| stefy275 a răspuns:

Sv.minecraftromania.ro

| Dina006 a răspuns:

Intra aici 192.168.100.2:51269 Go go go

| David_Avram_1975 a răspuns:

192.168.2.101:53215 e cel mai tare server!

| Roby_RoBby_1997 a răspuns:

Am eu server de minecraft,functioneaza cu hamachi :
id:minecraft_bistriata[imi cer scuze ca am gresit dar nu am observat atunci cand am facut serverul ]
, pass:minecraft
, id[pe care il bagi in minecraft la direct connect]:5.197.191.191

| Angel_5891 a răspuns:

Server de constructii pe hamachi netw: gumangel, psw:guma
ip:5.52.233.67,avetm constructii uriase si pixel art

| Angel_5891 a răspuns:

Server de constructii pe hamachi netw: gumaangel, psw:guma
ip:5.52.233.67,serverul a fost redeschis iar versiunea utilizata este 1.0.0.
Avem protectie cu parola iar serverul va contiua sa se dezvolte cu multe alte aplicatii.Recrutam playerii si va invitam sa ne vizitati serverul!

| Angel_5891 a răspuns:

Eu hamachi:numele camerei este : trollescu si parola:troll
ip:5.80.245.108,dati o sansa serverului nostru si va promit ca nu veti regreta.

| Alex_Radu_1998 a răspuns:

Fratilor.nu am mai nimica de spus decat intrati pe...cel mai tare server. este nou dar cu putin ajutor am reusit,, eu sunt moderator si primi 10 vor primi aleatoriu owneri, co-owneri, moderatori, admini, helperi.etc am avut cateva probleme pe world asa ca a trebuit sa il stergem si am inceput unul nou si cu putin ajutor il vom termina am intampinat putine probleme cu comenzile si cu spawnul dar le-am rezolvat.....intrati pe serverul nosrtru
IP:89.137.135.195:25565

| Leemur a răspuns:

Incearca http://bfbminecraft.eu/ e un server romanesc deschis din aprilie 2011 si lucreaza 24/24. Survival, fara admini, fara "cumatrism". vezi pe site mai multa informatii despre acest server

| Aleeeeeeeexxxx a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai tare server de minecraft pe care am jucat pana acum este: 188.240.1.172:25565.Te poti conecta si cu mck.mcro.eu fara port icnearcale pe amandoua.

| FulgNea a răspuns:

Uite aici un server facut de mine hamachi Zombie-survive fara pass ip : 5.144.56.99

| Valy232 a răspuns:

Salut! cine vrea sa intr pe sv meu de minecraft 1.5.2 sa adauge id-ul antonyostyle@yahoo.com

| Beefdog303 a răspuns:

Am eu server de hamachi ip:5. 150. 195. 53 network id: MinecraftHaveFUn1 MinecraftHaveFUn2 MinecraftHaveFUn3 MinecraftHaveFUn4 am facut mai multe deoarece nu pot intra mai mult de 5 playeri pe o adresa aa daa si pass este 1234 la toate adresele intrati si va distrati

| Beefdog303 a răspuns:

Intra pe asta e hamachi: id network: MinecraftHaveFUn1, 2,3, 4,5, 6,7 intrati pe reteaua goala pass este 1234 si ip este5.150.195.53 intra nu vei regreta!

| FlavyNice a răspuns:

Ro-minecraft.zapto.org un server destul de fain zic eu intrati sa va convingeti!

| AllStarSimple a răspuns:

Uite aici la prima lasi asa cum e si la ip scrie 85.186.178.136

| Alexander06 a răspuns:

Mc.Star-Gaming.Ro! E un server foarte fain!

| relaxz a răspuns:

Mc.stimul.ro