| Fl4sh3rON a întrebat:

Ce servere de romani la minecraft stiti?

218 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am eu server. Daca esti interesat da-mi id-ul de mess si vorbim acolo despre ce iti trebuie(nu bani).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cine va un server de roman gratis adica nu bani? daca cine va stie adresa mea este kukuucu@yahoo.com pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mcromania.eu

| MaThoL a răspuns:

Mc.gamebox.ro

| Cristian1313 a răspuns:

Minecraft b-zone este un server frumos de Minecraft 24\7 daca vrei detalii intra http://b-zone.ro/forum/topic/60102-minecraft-game/

| PisoiulPericulos a răspuns:

Incearcale pe astea asta-i survival: sv.minecraftromania.ro
iar asta-i roleplay : rpg.minecraftromania.ro

| xavid a răspuns:

Te asteptam pe LinkMania Minecraft, adresa este: 81.196.104.158 (pentru site: area52.linkmania.ro/minecraft )
Server gratis, 24/7

| tobemiz a răspuns:

Mc fun e cel mai tare server
hamachi: mcfun1 mcfun2...mcfun10
pass: 123
si ip e : 5.141.250.70

| Terninator123 a răspuns:

Amice incearca bfbminecraft.inter.md. Apropo smart-craft nu mai e!

| Angel_5891 a răspuns:

Server de constructii pe hamachi netw: gumangel, psw:guma
ip:5.52.233.67,avetm constructii uriase si pixel art

| Darkus22 a răspuns:

Faction Craft Romania.Este cel mai tare server de minecraft romanesc. Uite site-ul http://factioncraft.enjin.com/home Sa spuneti ca v-a adus ByDog

| Mafios a răspuns:

Www.minecraft-romania.com - incearca :)

| TGS a răspuns:

Server de minecraft nou, ip : mc-romania.sytes.net:25568, versiune 1.8.1 bukkit cu pluginurile : shop, arena...

| gabi9112 a răspuns:

Am si eu un server de minecraft ip este 89.35.155.27

| MonrealLuigi a răspuns:

192.168.1.2 e sv-ul meu e fara lag si e PVP mod cu shop si din astea laughing

| MEnergy a răspuns:

Cel mai tare server care e si de romani sponsorizat de,, Monster Energy,, hamachi : MEnergy1, MEnergy2
pass : 123
id de mess : crysty99_99@yahoo.com

| stefy275 a răspuns:

Sv.minecraftromania.ro

| danielantonio a răspuns:

Minecraft.minecraft-romania.com este frumos

| 26cristi26 a răspuns:

Http://www.wix.com/machinatron/machinatron#! machin'servers intra aici si vezi cele mai tari servere

| kicbutowschi01 a răspuns:

Sv.minecraftromania.ro
rpg.minecraftromania.ro

| filiblox a răspuns:

Minecraft.lcsnet.ro! online 24/25 no white-list, jobs on, events at 15/20 players.

| Angel_5891 a răspuns:

Server de constructii pe hamachi netw: gumaangel, psw:guma
ip:5.52.233.67,serverul a fost redeschis iar versiunea utilizata este 1.0.0.
Avem protectie cu parola iar serverul va contiua sa se dezvolte cu multe alte aplicatii.Recrutam playerii si va invitam sa ne vizitati serverul!

| alineas a răspuns:

Http://minecraftstar.ucoz.ro/ este situl meu ID :Cristi_bossu98 daca ai nelamuriri

| Stas_5612 a răspuns:

Eu stiu un server bun el este rus si roman cine doreste skype:stasik_lesco
si eu va dau ipul pe skype de la server

| dianaaa2012 a răspuns:

S-a deschis un svr nou de minecraft, foarte bine organizat.
SITE: http://creativecraft.ro/ -> Accesati forumul, inregistrati-va, acolo veti putea afla mai multe detalii despre comunitate.
SERVER: mc.creativecraft.ro
VA ASTEPTAM CU BRATELE DESCHISE SI SPERAM SA FACETI PARTE DIN FAMILIA NOASTRA!

| ninjaboi2001 a răspuns:

Salut, e un server foarte tare de minecraft. acesta este : Craiova-zone.zapto.org. Este foarte tare! si siteul este : Craiova-zone.zapto.org. Iti dau un sfat. Intra pe server.
Succes!

| MaRyMaRy13 a răspuns:

Uite iti dau sv meu de minecraft e roman dar e facut de o zii asa ca poftim 188.173.249.9

| agentBLA a răspuns:

Eu am sv minecrafr dar prin hamachi care doriti cautati-ma
!