| Fl4sh3rON a întrebat:

Ce servere de romani la minecraft stiti?

201 răspunsuri:
| FreeF0rFun a răspuns:

Mc-romania.servergame.com

| FreeF0rFun a răspuns:

| VlooD a răspuns:

Mc.profgamers.ro ie destul de tare daca vrei intra

| atacker a răspuns:

Uite serverul meu de mc bukkit dau admin gratis

| NameHere a răspuns:

Cel mai tare are /hat pluginuri user kilabserver2 pass 1234 user kilabserver3 pass 1234 user kilabserver4 pass 1234 user kilabserver5 pass 1234
nume server wizcraftro.zapto.org

| chas a răspuns:

Mc.saveg.ro

| mynu16 a răspuns:

31. 14. 1. 73 cel mai bun sv de minecraft primi 5 playeri primesc helper
fiecare jucator la inceput o sa primeasca armuri si obiecte, contact own minecraft mynu
detalii:raducosmin95@yahoo.com

| xXxDragonxXx a răspuns:

Salut stiu eu unu foarte tare 89.47.6.84 iti da itm la inceput de diamant nu se da pe alte sv poti sa te angajezi daca vrei 3 diamante in fiecare zi + daca aduci un player 10 diamante iti da owneru ip e 89.47.6.84 a si iti da si un block de diamant pentru protectie bft

| Szabo_Erhard_1990 a răspuns:

Cel mai bun server din ultimi 2 ani. Ventit cat mai multi pe serverul ConnecticutMC carei mai bun decat Romania rpg. Are PVP, shop, parlament, survival games etc. Merita sa ne vizitati chiar si tu. IP:94.176.96.254. Va asteptam cu drag. Admini si Moderatori chiar si owneru ii prietenos. Serverul este hostat si este deschis 7/24. Veniti cat de multi puteti.

| p1tyCu a răspuns:

Icekraft.zapto.org e un server super tare cu Admini foarte de treaba si bafta.

| MitzAlThau a răspuns:

Am si eu un server pe hamachi...Name mc.boboo.ro parola 123, si ip 25.47.168.171, nu stiu cum fac sa setez protectia ma ajutati, plzzz puppy dog eyes puppy dog eyes!

| Dariuss1616 a răspuns:

Anticminecraft.zapto.org

| alexey123 a răspuns:

Incearca www.only-minecraft.ro e o comunitate romaneasca serioasa, are si server propriu, utie aici un video pentru mare deschidere 1.3 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yWg4Odietts

| Mihaitzza001 a răspuns:

Bagati Repede-Hamachi:-Mihaitzza003
-lol
ID-Server: 5.233.83.129-Intra Acum...

| Mihaitzza001 a răspuns:

Va Asteptam Pe-5.233.83.129
Server Hamachi-Mihaitzza003
-lol
Intra Sa Te Distrezi Cu Noi!

| mihhael a răspuns:

Sv foarte atre haiditi si voi 93.114.66.77 e ip fara hamaci

| Daravela a răspuns:

Server hamachi survival: Hamachi: alexrosu99; pw: fara parola! Celalt hamachi: Minecraft.5.177.105.50 pw: 123
Ip-ul sv este : 5.177.105.50
INTRATI RPD RPD RPD!
LA INCEPUT PRIMITI ITM DE LA OWNER SAU OPERATOR!

| Modirchi_Vladimir_1982 a răspuns:

Am Eu un server propriu dac esti interesat intra pe acest ip 12.34.56:25565

| Modirchi_Vladimir_1982 a răspuns:

E servaru meu si nu am prea multi playeri ip:94.243.101.196

| andycool a răspuns:

Pentru conectare la Hamachi:-> userbig grinarkyzor
password:abc
pentru conectare in joc: 25.198.84.172

| Gabi_Petrache_1996 a răspuns:

Un nou server romanesc s-a deschis blade-mt2.zapto.org,sunt asteptati cati mai multi playri:in 2 zile va fi hostat

| mada567 a răspuns:

Cel mai tare serever de minecraft fantoma-mc.zapto.org cele mai tari pluginuri 1.3.1 ii si pvp si ii foarte tare non pvp la spawn eventuri aproape in fiecare zii server deschis intre orele 10 si 22!

| Punct_Ro_Bancuri_Noi_1991 a răspuns:

Cel mai nou server roman de minecrat, FARA WIPE, FARA LAG, FARA admini nesimtiti
Server: sv.minecraftro.com
Site: http://www.minecraftro.com/
Forum: http://minecraftro.com/forum/

| danielantonio a răspuns:

Minecraft.minecraft-romania.com este frumos

| Visan_Marius_1970 a răspuns:

Incearca skille_crafting ip 86. 120. 206. 231

| Visan_Marius_1970 a răspuns:

Incearca skilled-crafting ip 86. 120. 206. 231

| Visan_Marius_1970 a răspuns:

Incearca Skilled-Crafting
ip:86. 120. 206. 231
DnS:SC.SkilledGaming.Info:25565

| bogdanTm a răspuns:

MC:OnlineRomania pana la MC:OnlineRomania4 parola 1234
cu hamachi 5.255.161.207 ip

| FreeLive a răspuns:

Bun, iti voi spune eu server care face parte dintr-o comunitate foarte veche. Acesta comunitate detine 3 feluri de gamminguri diferite:
-SA-MP - Avem 70 de playeri
-Counter-Strike - Avem 20 de playeri
-Minecraft - In jur de 10

Pentru serverul de minecraft am inteles ca te intereseza, acest server
este mod survival in adevaratul mod a cuvantului, tehnici eseintiale de supravetuire. ( nici un admin nu face abuz, dezactiv gamemodul)

| Stanica_Florin_1993 a răspuns:

Uite aici un server de minecraft Nume:
TransFormers
Ip:46.214.51.39 server deschis de o bicei seara si in weekend