| Fl4sh3rON a întrebat:

Ce servere de romani la minecraft stiti?

217 răspunsuri:
| Alex_Radu_1998 a răspuns:

Fratilor.nu am mai nimica de spus decat intrati pe...cel mai tare server. este nou dar cu putin ajutor am reusit,, eu sunt moderator si primi 10 vor primi aleatoriu owneri, co-owneri, moderatori, admini, helperi.etc am avut cateva probleme pe world asa ca a trebuit sa il stergem si am inceput unul nou si cu putin ajutor il vom termina am intampinat putine probleme cu comenzile si cu spawnul dar le-am rezolvat.....intrati pe serverul nosrtru
IP:89.137.135.195:25565

| DanoninoIT a răspuns:

Intra pe acesta 5.85.72.131 este cel ma nou server!

| Farcas_Rares_1997 a răspuns:

ShieldMc.Zapto.Org ii on 24/24

| David_Avram_1975 a răspuns:

192.168.2.101:53215 e cel mai tare server!

| p1tyCu a răspuns:

Icekraft.zapto.org e un server super tare cu Admini foarte de treaba si bafta.

| NameHere a răspuns:

Cel mai tare are /hat pluginuri user kilabserver2 pass 1234 user kilabserver3 pass 1234 user kilabserver4 pass 1234 user kilabserver5 pass 1234
nume server wizcraftro.zapto.org

| sabyn9 a răspuns:

Vreti un server nou si simplu? ...corse.better-than.tv

| molima a răspuns:

Am eu unul cu hamatchi datele mai jos
ip:mcserver
p:player

| VlooD a răspuns:

Mc.profgamers.ro ie destul de tare daca vrei intra

| CataLoveBasket a răspuns:

Poow-minecraft.servegame.com

| Atat_Danut_Shii_1996 a răspuns:

Mata _are _ cratima.Ro

Răspuns utilizator avertizat
| Danet99 a răspuns:

89.46.82.172:25565 este cel mai tare sv nu te mint serios intra

| TheDarkMita a răspuns:

Mc.arth.ro cel mai fain nu exista altu mai fain sunt distruse limitele de playeri
+nu e lag + eventuri faine

| filiblox a răspuns:

Minecraft.gameway.ro

| Alexander1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

46.214.13.197 e al meu si a unui baiat da nu e tot timpul deschis

| Dima_Tiberiu_1997 a răspuns:

Http://www.gametracker.com/search/minecraft/RO/
Singura problema de acum in colo este : 'ce server sa aleg?'.

| Fl4sh3rON explică (pentru Dima_Tiberiu_1997):

Da laughing chiar ca!

| FlavyNice a răspuns:

Ro-minecraft.zapto.org un server destul de fain zic eu intrati sa va convingeti!

| Aleeeeeeeexxxx a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai tare server de minecraft pe care am jucat pana acum este: 188.240.1.172:25565.Te poti conecta si cu mck.mcro.eu fara port icnearcale pe amandoua.

| PreduDenis1992 a răspuns:

| MonrealLuigi a răspuns:

Http://www.metincraft2-romania.webs.com
Este un server RPG bazat pe Factions, PvP, iConomy, Clase si Trade Mod...multe alte Pluginuri!
Serverul nu ruleaza 24/24, pentru a rula 24/24 avem nevoie de donatii...intrati pe site pentru mai mult! Serverul este online!

Server IP: 46.214.85.115:25565

| Ghast a răspuns (pentru kicbutowschi01):

Stiti cum pot sa intru pe server? sunt incepator!

| emckill a răspuns:

p4f.mcro.eu:20444

| Alexandru_Ghera_1991 a răspuns:

Server 24/7 cu multe plugins bukkit server : p4f.mcro.eu:20444 Join or DIEEEE big grin

| morkovu a răspuns:

Mc.Lighcraft.ro 80/200 Nr 6 in lume si nr 1 in Romania!
Incercam sa oferim cea mai mare calitate!

| Dali_Flavius_1994 a răspuns:

Noul servor Roman ----> poow-minecraft.no-ip.org Vizitatil si vedem dupa aia;-)

| Ionut_Ciobotaru_1978 a răspuns:

Cine vrea sa joace cu mine minecraft 1.4.4,1.4.2 sa scrie id-ul meu de mess si sa vb cu mine id: bboyionutz17@yahoo.com