| Fl4sh3rON a întrebat:

Ce servere de romani la minecraft stiti?

217 răspunsuri:
| Sava_Dragos_1992 a răspuns:

Intra pe: 93.114.210.36:25565

| MaRyMaRy13 a răspuns:

Uite un server tare! Serverul este total survival 20 sloturi owner MaRy adica Eu!
Ip: 188.173.249.9

| Punct_Ro_Bancuri_Noi_1991 a răspuns:

Cel mai nou server roman de minecrat, FARA WIPE, FARA LAG, FARA admini nesimtiti
Server: sv.minecraftro.com
Site: http://www.minecraftro.com/
Forum: http://minecraftro.com/forum/

| Beny95 a răspuns:

Mod : Survival;
Operating system : Linux;
Hosted in Romania;
Forum : www.free-play.ro.

| Sebinius00 a răspuns:

Am eu un server bun pe hamachi:
Network id: 5.100.153.244
Parola : 100100
Eu joc pe servarul asta cu colegi mei de la scoala e smecherwinking

| Alexander06 a răspuns:

Mc.Star-Gaming.Ro! E un server foarte fain!

| AdmiNuL a răspuns:

Eu caut servere de Minecraft.

| Uigeb a răspuns:

Cel mai nou si cel mai tare server cu cel mai tare spawn din lume: chaosmc.zapto.org.25565
este survival si eventurile nu lipsesc
la 5 online astazi se va face event drop masiv
va asteptam

| Daravela a răspuns:

Server hamachi survival: Hamachi: alexrosu99; pw: fara parola! Celalt hamachi: Minecraft.5.177.105.50 pw: 123
Ip-ul sv este : 5.177.105.50
INTRATI RPD RPD RPD!
LA INCEPUT PRIMITI ITM DE LA OWNER SAU OPERATOR!

| niky013 a răspuns (pentru 26cristi26):

Cine vrea sa joace minecraft sa intre pe acest site:http://www.linkmania.ro/....../index.php
Date: este versiune de 1.2.5 si este deschis 24/24

| Roked a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt eu interesat de servar mil potii trimite pe id meu de mess cosmin_marita

| Ics_Dirt_1994 a răspuns:

Mc.lordszone.ro

| Gabi_Petrache_1996 a răspuns:

Un nou server romanesc s-a deschis blade-mt2.zapto.org,sunt asteptati cati mai multi playri:in 2 zile va fi hostat

| Condoiu_Sorina_1993 a răspuns:

Serverul meu de minecraft: lordoftheminecraft.zapto.org aveti si warpuri multe cu animale cu monstrii shop restaurant sala de jocuri si mai multe va asteptam!

| Edy0Edy a răspuns:

Am eu un sv pe hamachi dar playeri sunt lasasti sa supravietuiasca singuri.Fac event daca sunt 5 sau mai multi playeri.Sv:ip:5.196.83.34 si parola:1234567890

| Alex1996Ro a răspuns:

Intrati ma pe sv asta e non pvp e sv survival no lag ca a lu sorina laughing eventuri se face cate un event pe zi aproape ip serverului este mc-romania.zapto.org nu a lu sorina sau cum eu fi numele lu ultima laughing mc-romania.zapto.org va astept big grinbig grinbig grin are detoate shopuri hotel big grin

| FreeF0rFun a răspuns:

Mc-romania.servergame.com

| Alex_Ecedi_1990 a răspuns:

Este un server de minecraft foarte bestial PVP si eventuri la 10 playeri online.Va rog sa donati fiindcă trebuie dat la hostat! Daca doriți sa donati contactati-l pe RED_BULL pe server.Serverul este deschis de la 08:00-01:00 7/7(adică toată săptămâna).IP:95.77.252.230

| Myhay_Myhax_1990 a răspuns:

Mikkhi.dyndns.org Este Cel Mai tare svr este cu evente multe.Sunt Evene Pt vip si gamemode.Vi-l recomandwinking

| MariusZap a răspuns:

Intra pe 79.119.252.30:25579 e cel mai bun server. Ownerul este online aproape mereu si te poate ajuta oricand.Nu sunt grieferi si te distrezi foarte mult

| Stanica_Florin_1993 a răspuns:

Ro.event.max
Ip:46.214.51.39
server bukkit si pentru informati despre admin si creative contactati
half50_max

| Modirchi_Vladimir_1982 a răspuns:

Am Eu un server propriu dac esti interesat intra pe acest ip 12.34.56:25565

| Nemessis a răspuns:

Cel mai tare server ip: mc.arth.ro adauga-l in lista!

| Kobek a răspuns (pentru anonim_4396):

Sall man zi si mie te rog cum se num pluginul ala care nu poata sa distruga nimeni ce ai construit u...

| Mihaitzza001 a răspuns:

Bagati Repede-Hamachi:-Mihaitzza003
-lol
ID-Server: 5.233.83.129-Intra Acum...

| Mihaitzza001 a răspuns:

Va Asteptam Pe-5.233.83.129
Server Hamachi-Mihaitzza003
-lol
Intra Sa Te Distrezi Cu Noi!

| Cypry4n a răspuns (pentru filiblox):

Acest server este cel mai tare!
P.S. filibox te rog nu-mi mai da ban Cypry24

| kayleftw23 a răspuns:

Intrati pe serveru meu e cu hamachi
id server 5.252.38.126 id hamachi minecraft1078 GO GO GO

| Matey_Biolan_1990 a răspuns:

CreeperProductions! Super tare! Siteul e
creeperproductions.weebly.com.Intrati pe site pentru mai multe informatii.

| Luca_Sebastian_1970 a răspuns:

Salut, am eu sv pe hamachi (id 5.120.82.203; pw 123) iar ip de conectare e tot 5.120.82.203