| Fl4sh3rON a întrebat:

Ce servere de romani la minecraft stiti?

217 răspunsuri:
| robotlll a răspuns:

Da pai eu nu am server propriu de minecraft dar joc pa unul misto.
IP: 79.112.119.65:25561 distreaza-te apropo contacteaza-ma ma cheama robotlll

| MitzAlThau a răspuns:

Am si eu un server pe hamachi...Name mc.boboo.ro parola 123, si ip 25.47.168.171, nu stiu cum fac sa setez protectia ma ajutati, plzzz puppy dog eyes puppy dog eyes!

| masterulyo a răspuns:

Pai am eu cateva mc.alphacs.ro sau mc alphacs.com unu din astia mere

| Bogdan_Razvan_1997 a răspuns:

Salut am si eu un server, este dotat cu tot felul de pluginuri super dar este pe hamachi si nu este hostat...adresa 25.177.36.67 si de la hamchi adresa: Minecraft Community Terra si parola:12345.

| dvdfirstboy a răspuns:

Mc.arth.ro e nr 1

| Erdei_Octavian_1990 a răspuns:

Mc.CMGaming.ro e ffffff fain serverul.Staff de treaba, cladiri super, pluginuri super. Owneul este Raindr0p12.

IP:193.84.64.154

| alexjoacaminecraft a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite aici un id de messenger,, Cornel. tudora@yahoo.com

| AllStarSimple a răspuns:

Uite aici la prima lasi asa cum e si la ip scrie 85.186.178.136

| VoicAndrei a răspuns:

Serverul meu de Minecraft romanesc: 25.91.30.3:25565 Adresa de la Hamachi este ID: Andrei Minecraft Server; Andrei Minecraft Server 1; Andrei Minecraft Server 2

| TerraRia a răspuns (pentru enax):

Imi dai si ip-ul la sv te rog?

| Boghean_Valentin_1996 a răspuns:

Am un server Minecraft Feed The Beast.
Ip-ul e 79.112.139.43

| DJSixFreeRko a răspuns:

Am si eu un server azi l-am deschis
nu e cu cont premium e distractie happy
ip server : mc.4cstrike.ro

| Dragos_Boboluta_1994 a răspuns:

Daca ai hamachi intra pe el si la id :Andrei Minecraft Server 1 si parola: 123
si idiul serverului: 25.91.30.3 ne vedem pe el este noulaughing))))))

| DanyBv a răspuns:

Mcro.zapto.org

| andycool a răspuns:

Pentru conectare la Hamachi:-> userbig grinarkyzor
password:abc
pentru conectare in joc: 25.198.84.172

| Soare_Vicentiu_1992 a răspuns:

Minecraft ip: 95.77.125.36:25565 super server romanesc

| Adryan_Rogojina_1994 a răspuns:

Server minecraft
ip 95.77.125.36:25565

| LowWw a răspuns:

Romania-zor.zapto.org

| NicolasGabriel a răspuns:

Eu stiu pe Minecraft-Romania.com
Ip:
mck.mcro.eu
si
mc.Minecraft-Romania.com
Numele meu este XNickX
Pentru mai multe servere add pe skype la: nicolas.serbana
Funda?

| Annonimmo a răspuns (pentru MaThoL):

Care e hostu ma?

| anonimus22222 a răspuns:

Baga la skipe Mihai Andy ca am eu server de minecraft!

| LowWw a răspuns:

Mc.MGaming.Ro server hostat 24/7 intrati si nu o sa regretati tongue

| Gaby_Gaby_Gabitzu_1988 a răspuns:

Am eu server de minecraf, cine vrea sa dea add la adresa de mess frumosu_20070

| DonnyZ a răspuns:

Astea-s cu siguranta cele mai bune, mai ales primul:
sv.ro-minecraft.com
fun.minecraft-romania.com

Bafta la joc!; D

| Andrey2525252525 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut mai ai serverul de minecraft

| LineGuide a răspuns:

Hey! Stiu un super server 24/7, dar nu e romanesc. Oricum se verbeste engleza, si nu este necesara, deoarece e semi-creativ!
IP:82.192.76.211

| Emanuel_Ticlea_1995 a răspuns:

Ma am un server
ii a meun da is toti ro si ii surzival tot inclisiv eubig grin

| SNAXOERS a răspuns:

Stiu eu unu e survival, e romanesc e cel mai tare server de minecraft facem eventuri aproape zilnic avem factiuni si admini de treaba daca vrei ei te ajuta (iteme) va ajuta la constrit ip-ul este rpg.minecraft-romania.com e super tare! daca intrati spuneti ca va adus creeper1 a si va dau un sfat :intrati pe server

| Nahoi_Ionutu_1992 a răspuns:

Super server de minecraft 79.119.125.20 survival PVP se fac des eventuri

| IceVirus a răspuns:

Un super server: mc.XtremeXPC.ro, admini de treaba, Anti-Hack! Bresa de securitate BUNA