| Fl4sh3rON a întrebat:

Ce servere de romani la minecraft stiti?

217 răspunsuri:
| ThOmSoN a răspuns:

89.149.119.43 E cel mai tare Server, Admin e bun, Pe server nu-i Lag, lucreaza 17/24, sunt multe eventuri e foarte interesant No sa Regretati

| Șhy_Atât_yonutz_1970 a răspuns:

Am eu sv de MineCraft ......add la id de mess:maryus_bosu2010 sau la id de skype:marius.ionut20..sv e FARA HAMACI..va astept si primi 3 plyeri au admin si op, sv e de survival

| FulgNea a răspuns:

Uite aici un server facut de mine hamachi Zombie-survive fara pass ip : 5.144.56.99

| Briceagul a răspuns:

Intra pe Sv meu e in constructii. Daca vrei esti bine venit. Orice player e bine venit 5.87.54.35
Sv se numeste El.Macho.ro

| Tzache_Bubi_1993 a răspuns:

Va asteptam la marea deschidere a comunitatii Only-Minecraft Romania! Server hostat 24/7, comunitate primitoare si prietenoasa, locul unde te simti ca acasa! Marea deschidere se face astazi 13.07. 2012 la ora 18:00 pe IP: mc.only-minecraft.ro ( Nu necesita whitelist ). Te asteptam pe http://www.only-minecraft.ro!

| nfs32100 a răspuns:

SUPER CRAFT ROMANIA BEST SERVER!
TOTAL IN ROMANA!
IP:supercraftro.dlinkddns.com:25565
IP:5.13.95.185:25565

| Victor_Aluchienesei_1995 a răspuns:

Http://lolgaming.lefora.com/
Nou server de minecraft 1.2.5

| Mihai_Andrei_Moraru_1988 a răspuns:

Nume server:RPG.Minecraft-Romania.Com IP:188.241.154.130 Cand intri iti va aparea sa scrii pe chat /register parola parola sau register password password si in rest dupa ce ai scris asta si intri de mai multe ori pe server scrii pe chat /register password sau /register parola.

| FreeF0rFun a răspuns:

| araulo22 a răspuns:

E de hamachi super tare
id : mc.exorcist.net; mc.exorcist.net 2;
mc.exorcist.net 3 pass:123 5.4.224.172

| xXxDragonxXx a răspuns:

Salut stiu eu unu foarte tare 89.47.6.84 iti da itm la inceput de diamant nu se da pe alte sv poti sa te angajezi daca vrei 3 diamante in fiecare zi + daca aduci un player 10 diamante iti da owneru ip e 89.47.6.84 a si iti da si un block de diamant pentru protectie bft

| Modirchi_Vladimir_1982 a răspuns:

E servaru meu si nu am prea multi playeri ip:94.243.101.196

| alexey123 a răspuns:

Incearca www.only-minecraft.ro e o comunitate romaneasca serioasa, are si server propriu, utie aici un video pentru mare deschidere 1.3 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yWg4Odietts

| Cordunianu_Alin_1993 a răspuns:

Mc.arth.ro dar trebuie sa intri pe site ca sa-ti dai acces la wipe in rest serveru e super poti cumpara detoate protectia e cu bloc de aur sau de diamant

| Szabo_Erhard_1990 a răspuns:

Cel mai bun server din ultimi 2 ani. Ventit cat mai multi pe serverul ConnecticutMC carei mai bun decat Romania rpg. Are PVP, shop, parlament, survival games etc. Merita sa ne vizitati chiar si tu. IP:94.176.96.254. Va asteptam cu drag. Admini si Moderatori chiar si owneru ii prietenos. Serverul este hostat si este deschis 7/24. Veniti cat de multi puteti.

| Ovidiu_Damian_1996 a răspuns:

Serverul Mc2.InDungi.Ro cel mai tare sv versiunea 1.3.1 /fly si /hat gratis
iteme bonus daca ceri itemele sunt armura din diamant 64x cuburi aur, smarald, diamant si fier sabii si unelte din dimant si la shop detoate intrati repede sunt 35 de sloturiwinking cel mai tare svwinking

| Romania_Only-Minecraft_1996 a răspuns:

Www.only-minecraft.ro, comunitate de minecraft. Gasesti Resurse, Tutoriale, Ghiduri, Etc... Avem si server oficial mc.only-minecraft.ro
Va asteptam! Nu o sa regretati:)

| ColDur a răspuns:

O lista de servere de minecraft gasiti aici: http://topg.org/Minecraft

Poate se inscriu si ceva servere romanesti ca se da free premium.

| negreamar a răspuns:

188.241.154.130:25565 e super sv sper sa-ti placa daca mai vrei mai ie si SURVIVAL.minecraft-romania.com

| anuntjocuri a răspuns:

82.76.85.249:25565 - Minecraft Server in Romania
mc.gameway.ro Romania [1.3.1]

| Dina006 a răspuns:

Intra aici 192.168.100.2:51269 Go go go

| Briceagul a răspuns:

5.71.90.51 iti trebuie hamachi Ip Dirt_Boss si pass 123

| Liviu_Cocianu_1990 a răspuns:

5.150.126.34 e un server facut de mine e pe hamachi ID:ECHIPA X
Password:123

| nfs32100 a răspuns:

SuperCraft Romania

| Striker_Rares_1997 a răspuns:

Am eu server de Minecraft ip: 5.124.95.180
daca nu va merge cu direct pur si simplu descarcati hamachi dati add la MinecraftServerRO1 pw:1234 si distrativa puteti construi ce vreti avem de asemenea proiecte in derulare avem PvP arena Pixel arturi si o tona de Pluginuri anti-grief si alte pluginuri distrative tongue

| mada567 a răspuns:

Cel mai tare serever de minecraft fantoma-mc.zapto.org cele mai tari pluginuri 1.3.1 ii si pvp si ii foarte tare non pvp la spawn eventuri aproape in fiecare zii server deschis intre orele 10 si 22!

| LowWw a răspuns:

Salut uite aici :
Website: http://contemcraft.do.am/
IP: contemcraft.servegame.com

| Leneleu a răspuns:

Are prietenu meu sv add grigg_ionut99 e pe hamachi id-All4MinecraftValcea pas 123 ip 5.140.228.102 cautam neaparat playeri va rog bagati-va! happy

| Pintea_Babi_1962 a răspuns:

Salutare tuturor!
Intrati cu totii pe mcflyserver.no-ip.org
Un server suuper suuper fain!
Forumul il gasiti http://mcflyserver.webs.com/

| Sergiu_Rarau_1990 a răspuns:

Softgaming.zapto.org este cel mai tare server de survival are tot felul de joburi ca :receptioner, cantaret, ospater, vanzator si multe aletele.