| Fl4sh3rON a întrebat:

Ce servere de romani la minecraft stiti?

217 răspunsuri:
| Andrei_Moroianu_1993 a răspuns:

Server.m2u.ro este server nou, hostat, 24/7, survival mode big grin

| MinecraftBestaSv a răspuns:

Am eu un server pe Hamachi gratuit aveti info pe http://minecraftfunro.blogspot.com/

| Vlad_Andrei_1998 a răspuns:

OWNER:Bammcool
MODE:Survival
IP:5. 194. 247. 102
PS:Have Fun!

| Buian_Marcel_1991 a răspuns:

Eu recomand bfbminecraft.eu

| Said_Haker_1967 a răspuns:

Serveru astA mini-crafters.zapto.org
e al meu si dau admini gratis! nu aveti lag pe sv asta si e cu bukkit online pentru toti

| kalimdor14 a răspuns:

Intrati pe kc-minecraft.zapto.org
Srv nou, se fac evente tot timpul, fiecare jucator are avantaje, si multe alte lucruri. Va asteptam.

| Andrei_Razvan_1970 a răspuns:

Eu stiu un server, este intre 7-12 ore din 24.Incepe de la ora 7-9 dimineata si se termina la 11-1 seara.Intra pe hamachi, du-te la join network, scrie la network ID: Gamer's server, iar la parola lasa gol.
dupa aceea du-te pe minecraft si scrie Ipul: 5.128.117.219 si ai intrat! Atentie!, administratorul este Player***(diferite numere mereu) iar daca vrei sa construiesti scrie la chat "Vreau OP!" cand serverul este online.

| Condoiu_Sorina_1993 a răspuns:

Serverul meu de minecraft: lordoftheminecraft.zapto.org aveti si warpuri multe cu animale cu monstrii shop restaurant sala de jocuri si mai multe va asteptam!

| Alex_Ecedi_1990 a răspuns:

Este un server de minecraft foarte bestial PVP si eventuri la 10 playeri online.Va rog sa donati fiindcă trebuie dat la hostat! Daca doriți sa donati contactati-l pe RED_BULL pe server.Serverul este deschis de la 08:00-01:00 7/7(adică toată săptămâna).IP:95.77.252.230

| Șhy_Atât_yonutz_1970 a răspuns:

Am eu sv de MineCraft ......add la id de mess:maryus_bosu2010 sau la id de skype:marius.ionut20..sv e FARA HAMACI..va astept si primi 3 plyeri au admin si op, sv e de survival

| Ovidiu_Damian_1996 a răspuns:

Serverul Mc2.InDungi.Ro cel mai tare sv versiunea 1.3.1 /fly si /hat gratis
iteme bonus daca ceri itemele sunt armura din diamant 64x cuburi aur, smarald, diamant si fier sabii si unelte din dimant si la shop detoate intrati repede sunt 35 de sloturiwinking cel mai tare svwinking

| Romania_Only-Minecraft_1996 a răspuns:

Www.only-minecraft.ro, comunitate de minecraft. Gasesti Resurse, Tutoriale, Ghiduri, Etc... Avem si server oficial mc.only-minecraft.ro
Va asteptam! Nu o sa regretati:)

| anuntjocuri a răspuns:

82.76.85.249:25565 - Minecraft Server in Romania
mc.gameway.ro Romania [1.3.1]

| Leneleu a răspuns:

Are prietenu meu sv add grigg_ionut99 e pe hamachi id-All4MinecraftValcea pas 123 ip 5.140.228.102 cautam neaparat playeri va rog bagati-va! happy

| Alexandru_Ghera_1991 a răspuns:

Server 24/7 cu multe plugins bukkit server : p4f.mcro.eu:20444 Join or DIEEEE big grin

| Dali_Flavius_1994 a răspuns:

Noul servor Roman ----> poow-minecraft.no-ip.org Vizitatil si vedem dupa aia;-)

| Bogdan_Razvan_1997 a răspuns:

Salut am si eu un server, este dotat cu tot felul de pluginuri super dar este pe hamachi si nu este hostat...adresa 25.177.36.67 si de la hamchi adresa: Minecraft Community Terra si parola:12345.

| Gaby_Gaby_Gabitzu_1988 a răspuns:

Am eu server de minecraf, cine vrea sa dea add la adresa de mess frumosu_20070

| Emanuel_Ticlea_1995 a răspuns:

Ma am un server
ii a meun da is toti ro si ii surzival tot inclisiv eubig grin

| Nahoi_Ionutu_1992 a răspuns:

Super server de minecraft 79.119.125.20 survival PVP se fac des eventuri